Hrozí Vám již dražba či se exekuce řítí do dražby?

Máte nezaplacené splátky půjček?

Mnoho času nezbývá! Každý den se již počítá. Neváhejte nás kontaktovat a sjednejte si informativní schůzku, kde Vám můžeme dle Vaší situace pomoci či sdělit více konkrétních informací přímo k řešení Vašeho problému.

Nabízíme Vám jistotu solidního partnera pro vyřešení nelehké životní situace. V této krizové situaci je vhodné hledat jistotu – kterou Vám zajistíme.

Nabízíme Vám výkup Vaši nemovitost za nejvyšší možnou reálnou tržní cenu – nabízíme až 80% z tržní ceny.
Výkup nemovitostí je určený pro klienty, kteří z nějakého důvodu s prodejem nemovitosti spěchají a nemají čas prodat nemovitost standartním způsobem. Jedním z mnoha častých důvodů je právě exekuční nařízení, dražba, výhodná koupě jiné nemovitosti atd.

Výkup pro Vás může být výhodný i z mnoha jiných výše neuvedených důvodů. Naše společnost Vám nejen vyplatí peníze ve velmi krátkém čase, ale také zařídí veškeré nutné formality spojené s prodejem nemovitosti a uhrazením případných dluhů.

Výkup nemovitostí Vás může zachránit ve složité životní situaci. Nenechte zajít vaše finanční problémy příliš daleko a obraťte se na nás dokud máte ještě možnost.

Volejte nebo pište na tel. 603 856 123 nebo mail kladno@komfort-reality.cz.

Datum publikace článku: 01.09.2023